III Niedziela Wielkiego Postu

 

 1. Dziś taca przeznaczona na WSD w Przemyślu, o godz. 17.15 Gorzkie Żale w połączeniu ze zmianą tajemnic dla kobiet.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
 3. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 7.00, dla dzieci o godz. 16.30 i o godz. 17.30.
 4. Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na fundację Wzrastanie.
 5. Duszpasterstwo Rolników Archidiecezji Przemyskiej zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny i rolników w dniu 7.03. br. W Markowej przy relikwiach Błogosławionej Rodziny Ulmów. O godz. 16.30 Różaniec, o 17.00 Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Leszka Leszkiewicza, o 19.00 Wieczór Uwielbienia.
 6. Przy drzwiach wejściowych na stolikach są do wzięcia skarbonki wielkopostne, do których przez czas Wielkiego Postu składamy ofiary pieniężne jako wyraz naszej jałmużny. W niedzielę Miłosierdzia Bożego przynosimy je do kościoła i składamy  do pudełka stojącego przy ołtarzu.
 7. W zakrystii są do nabycia paschaliki w cenie 20 zł. Wykorzystać je możemy do liturgii wielkosobotniej, na stół wielkanocny albo zapalić na grobach bliskich nam osób.
 8. Dyrektor Zespołu Szkół w Woli Małej informuje że do 9 marca trwa nabór do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/ 2025. Nabór do publicznego przedszkola odbędzie się w dniach od 9 do 20 marca. Więcej szczegółów w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.
 9. Obraz Serca Pana Jezusa został w sobotę przekazany rodzinie Państwa Krysińskich i będzie nawiedzał rodziny z ulicy Dębnik, idąc dwoma stronami.
 10. Intencje Mszy św. na bieżący tydzień w gablocie w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii.
 11. Zbiórka Doniczek Używanych

  W najbliższym czasie planujemy dokonać kilku nasadzeń wokół kościoła. Jest możliwość wymiany doniczek za drzewka, dlatego zwracamy się z prośbą aby przynieść nieużywane doniczki, które przekazane zostaną zaprzyjaźnionej szkółce ogrodniczej w zamian za rośliny
  Zbiórka odbędzie się w dniach od 4.03.2024 do 15.03.2024
  Doniczki będzie można przynosić i zostawiać w wyznaczonym miejscu obok Salek Katechetycznych za Kościołem.

  Na zbiórkę przekazać można używane doniczki (czarne i kolorowe) o średnicy większej niż 10cm. Wyjątkiem są uszkodzone, popękane czy pogniecione doniczki które NIE BIORĄ UDZIAŁU W AKCJI.

  Im więcej uda nam się zebrać doniczek tym więcej uda się zrobić wokół Kościoła