XIV Niedziela Zwykła

  1. Dziś o godz. 17.30 różaniec w połączeniu ze zmianą tajemnic dla kobiet.

Taca z Mszy św. przeznaczona na WSD w Przemyślu.

  1. Trwają zapisy na 42 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę do grupy św. Urszuli z Łańcuta. Zgłoszenia kierować proszę do ks. Wiktora Florka. Numer telefonu na plakacie w gablocie w przedsionku Kościoła.
  2. 6 lipca będziemy gościć dwie grupy pielgrzymkowe udające się na Jasną Górę. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Akcji Katolickiej w sprawie organizacji przyjęcia pielgrzymów.
  3. 10 lipca organizowany jest wyjazd na Jasną Górę. Zapisy do 5 lipca w kancelarii parafialnej Łańcut - Fara. Więcej informacji na ogłoszeniu w gablocie kościoła.
  4. Kościół otwarty codziennie do osobistej modlitwy. Od godz. 17.00 do 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do osobistej adoracji.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na pokrycie leczenia bliźniaków Fabiana i Sebastiana Bartman z dziecięcym porażeniem mózgu.
  6. Grupa rodzin z naszej parafii wyszła z inicjatywą odmawiania różańca przed Mszą św. o godz. 11.00. Rodziny, czy też Róże Różancowe które chciałby przystąpić do tej inicjatywy proszę o kontakt z panią Anną Mazur.
  7. Łańcucki Zakład Komunalny apeluje o rozwagę i racjonalne korzystanie wody jedynie do celów bytowych w związku z bardzo trudną sytuacją hydrologiczną , ekstremalnymi upałami i brakiem opadów. W związku z powyższym będą kontynuowane czasowe przerwy w dostawie wody. Informacje są podawane codziennie na stronie internetowej zakładu.
  8. Zapowiedź I: Maciej Kielar parafia Łańcut Fara i Julia Strzępka nasza parafia.
  9. Intencje Mszy św. w gablocie w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii.